Pompy ciepła

Pompy ciepła

Chcesz ograniczyć wydatki związane z ogrzewaniem obiektu nawet o 70%? Zainwestuj w nowoczesną pompę ciepła, która jest nie tylko energooszczędna, ale też ekologiczna i praktycznie bezobsługowa. Oferujemy:

  • sprzedaż,
  • montaż,
  • i serwis

pomp ciepła od renomowanych producentów, takich jak Vissmann, Daikin, Midea oraz Neoheat. Te marki działają na rynku od wielu lat (na przykład Vissmann od ponad 100 lat) i praktykują proekologiczne rozwiązania z zakresu ogrzewania domów, mieszkań, obiektów przemysłowych i usługowych.

Z NEW KLIMA zamontujesz pompę ciepła zarówno w zmodernizowanym, jak i nowym budynku. Pomagamy w doborze urządzenia, przy czym dopasowujemy je do konkretnych potrzeb grzewczych. Dzięki temu zyskujesz ekonomiczną i ekologiczną formę ogrzewania oraz pozyskiwania ciepłej wody użytkowej przez cały rok. Odpowiednio użytkowana pompa ciepła posłuży Ci nawet ponad 50 lat!

Sprzedaż, montaż i serwis pomp ciepła w Gdańsku, Gdyni, Tczewie i okolicach – co zyskasz?

Montaż pompy ciepła to idealna opcja dla każdego, kto ceni energooszczędne i ekologiczne urządzenia. Decydując się na tę formę pozyskiwania ciepła, nie tylko redukujesz wydatki do minimum, ale też przyczyniasz się do dbałości o środowisko naturalne. Pompa w porównaniu do zwykłych kotłów obniża emisję CO2 o około 20%!

Dobre pompy ciepła umożliwiają klimatyzowanie obiektów, jak i utrzymywanie preferowanej temperatury (w tym wody) o każdej porze roku. A wszystko to za sprawą systemu, który pobiera energię słoneczną i przetwarza ją w energię do użytku własnego. Pompa ciepła jest praktycznie bezobsługowa, więc świetnie sprawdzi się w budynkach przemysłowych.

Montaż pompy ciepła zwiększa bezpieczeństwo – urządzenie funkcjonuje bez palnego paliwa. Ciche i bezawaryjne, pozwala zrezygnować z budowania przyłącza gazu, składu opału lub kotłowni. Już dzisiaj zatem postaw na przyszłościowe rozwiązanie grzewcze i skontaktuj się z nami w celu doboru i instalacji pompy ciepła od producentów, takich jak Vissmann, Daikin, Midea oraz Neoheat!

Montaż pompy ciepła w Gdańsku i okolicach z NEW KLIMA

Służymy doradztwem w doborze odpowiedniego urządzenia zgodnie z zapotrzebowaniem klienta. Wykonujemy rzetelny montaż pompy ciepła według wymaganych standardów. Zajmujemy się także serwisem pomp ciepła – nasi wykwalifikowani autoryzowani specjaliści znają się na każdej części tego złożonego urządzenia.

Prawie 2/3 kosztów utrzymania budynku wiąże się z jego ogrzewaniem. Już teraz ogranicz je do minimum – skontaktuj się z nami i postaw na nowoczesną pompę ciepła!

Działamy na terenie całej polski

Skontaktuj się z nami już dziś i zarezerwuj termin!

DZIAŁ HANDLOWY – REGION PÓŁNOC

PAWEŁ GUZ

+48 503-748-528

DZIAŁ HANDLOWY – REGION CENTRUM

MARCIN ZIÓŁKOWSKI

+48 513-380-480
Zapytanie dotyczące usług