Oświetlenie

Oświetlenie

Czy wiesz, że koszty oświetlenia obiektu to nawet 80% kwoty rachunku za pobór prądu? Dlatego, by zredukować wydatki do minimum, warto zainwestować w ekologiczne i energooszczędne oświetlenie przemysłowe LED. U nas je znajdziesz! Sprzedajemy i montujemy lampy przemysłowe LED w Gdańsku, Gdyni i Tczewie, które są przeznaczone do:

  • zakładów pracy,
  • hal produkcyjnych,
  • hal magazynowych,
  • sklepów,
  • warsztatów,
  • fabryk,

oraz pozostałych obiektów przemysłowych.

Nasi klienci otrzymują oświetlenie przemysłowe LED od renomowanych marek. Oferujemy oświetlenie LED wraz z automatyką sterowania od producentów:

  • Lumilita,
  • Philips,
  • Osram.

Dlaczego warto wyposażyć swój obiekt w nowoczesne lampy LED-owe?

Oświetlenie przemysłowe LED Gdańsk, Gdynia i Tczew – co zyskasz?

Dobre lampy LED pracują nawet do 50 tysięcy godzin, gdy zwykłe oświetlenie zaledwie około 1000 godzin. Ponadto w tradycyjnych żarówkach tylko 5% energii elektrycznej jest zmieniane w światło, reszta ulatnia się w postaci ciepła. Oświetlenie przemysłowe LED natomiast wyróżnia wydajność na poziomie 80-90%. Podsumowując, lampy LED są o około dwadzieścia razy oszczędniejsze od tradycyjnych!

Dlatego oferujemy naszym klientom nowoczesne oświetlenie przemysłowe LED, które znacząco wpłynie na zmniejszenie wydatków związanych z poborem prądu. Duże oszczędności to nie wszystko! Energooszczędne lampy przemysłowe pozytywnie oddziałują na samopoczucie pracowników oraz ich wydajność. Oświetlenie LED jest bezpieczniejsze dla wzroku, ponieważ chroni przed wysoką jaskrawością i migotaniem.

Dobre oświetlenie przemysłowe LED można montować w miejscach, w których tradycyjne lampy nie będą sprawnie działały. Mowa zwłaszcza o zakurzonych lub wilgotnych pomieszczeniach z niską temperaturą, jak na przykład chłodnie. Lampy LED są także mniej szkodliwe dla środowiska, ponieważ technologia LED nie wymaga użycia rtęci, co przekłada się na minimalną emisję gazów cieplarnianych. Już dzisiaj zatem zamów u nas nowoczesne oświetlenie przemysłowe!

Oświetlenie przemysłowe LED z NEW KLIMA

Oferujemy nowoczesne oświetlenie przemysłowe LED o zróżnicowanej mocy, oprawie oraz wielkości, które idealnie sprawdzi się w każdym obiekcie użytku publicznego wewnątrz i na zewnątrz – niezależnie od warunków środowiskowych. Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem i serwisem firmy LUMILITA, sprzedajemy też lampy przemysłowe LED od światowych marek – PHILIPS i OSRAM.

Zamawiając u nas energooszczędne lampy przemysłowe do hal produkcyjnych, zakładów pracy i sklepów, zyskujesz efektywny, wydajny i żywotni produkt na długie lata. Nie tylko pomagamy dobrać oświetlenie, ale też montujemy je od podstaw.

Wyposaż swoje powierzchnie produkcyjne, magazynowe, biurowe, handlowe, centra logistyczne oraz inne obiekty w energooszczędne oświetlenie LED na miarę XXI wieku!

Działamy na terenie całej polski

Skontaktuj się z nami już dziś i zarezerwuj termin!

DZIAŁ HANDLOWY – REGION PÓŁNOC

PAWEŁ GUZ

+48 503-748-528

DZIAŁ HANDLOWY – REGION CENTRUM

MARCIN ZIÓŁKOWSKI

+48 513-380-480
Zapytanie dotyczące usług