Klimatyzacja precyzyjna

Klimatyzacja precyzyjna

Oferujemy klimatyzację precyzyjną najwyższej jakości, która zapewnia doskonałe parametry środowiskowe, takie jak temperatura, wilgotność i czystość powietrza. Ta klimatyzacja do zadań specjalnych umożliwia sterowanie temperaturą z dokładnością co do jednego stopnia Celsjusza – zawsze niezawodnie i skutecznie.

Klimatyzacja precyzyjna Gdańsk, Gdynia i Tczew – dla kogo jest przeznaczona?

Klimatyzacje precyzyjne, które oferujemy, utrzymują najlepszy mikroklimat w pomieszczeniach. Te najdokładniejsze urządzenia są niezawodne, bezawaryjne i wydajne. Klimatyzatory tego typu pracują bez przerwy przez 365 dni w roku 24 godziny na dobę. Najczęściej znajdują zastosowanie w:

  • pomieszczeniach IT, w tym przede wszystkim w serwerowniach, Data Center, w pomieszczeniach UPS, stacjach telekomunikacyjnych oraz w rozdzielniach energetycznych,
  • laboratoriach,
  • pomieszczeniach specjalnych, na przykład w przemyśle spożywczym, mleczarskim, w skarbcach bankowych oraz obiektach wojskowych.

W czym tkwi fenomen naszych klimatyzatorów precyzyjnych?

Nasza klimatyzacja precyzyjna charakteryzuje się:

  • ciągłą nieprzerwaną pracą,
  • długą żywotnością,
  • zdolnością regulowania wilgotności w dokładnym zakresie,
  • utrzymywaniem restrykcyjnych warunków dotyczących temperatury z dokładnością do 0,5-1 stopnia Celsjusza.

Jakie dokładnie usługi związane z klimatyzacją precyzyjną świadczymy?

Oferujemy sprzęt najwyższej jakości, ponadto zajmujemy się montażem klimatyzacji oraz jej serwisowaniem w Gdańsku, Tczewie i Gdyni. Przeglądy konserwacyjno-serwisowe tego typu klimatyzatorów powinny się odbywać cztery razy w roku, ponieważ urządzenia pracują bez przerwy.

Częstotliwość wykonywania przeglądów jest uzależniona od wielu czynników, w tym od lokalizacji obiektu, stopnia zanieczyszczenia środowiska i intensywności eksploatacji urządzeń. Jest to niezbędne ze względów zdrowotnych, prawidłowej pracy układu i dla zachowania gwarancji.

Działamy na terenie całej polski

Skontaktuj się z nami już dziś i zarezerwuj termin!

DZIAŁ HANDLOWY – REGION PÓŁNOC

PAWEŁ GUZ

+48 503-748-528

DZIAŁ HANDLOWY – REGION CENTRUM

MARCIN ZIÓŁKOWSKI

+48 513-380-480
Zapytanie dotyczące usług