Oferta pracy – Serwisant – Monter Klimatyzacji / Wentylacji

NEW KLIMA SP. Z O.O. jest firmą działającą głównie w branży klimatyzacyjnej, wentylacyjnej i chłodniczej. Oferujemy projektowanie, dostawę urządzeń, montaż, uruchomienie oraz obsługę serwisową (gwarancyjną i pogwarancyjną) instalacji sanitarnych.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy:

Serwisant – Monter Klimatyzacji / Wentylacji

Miejsce pracy: Cała Polska ( Zazwyczaj Pomorze )

Obowiązki:

– Montaż instalacji klimatyzacyjnych typu SPLIT, Multi SPLIT, VRV, klimatyzacji precyzyjnej;
– Serwis i naprawy w zakresie klimatyzacji i wentylacji;
– Rzetelne prowadzenie zleceń serwisowych oraz sporządzanie protokołów;
– Utrzymanie dobrych relacji z Klientami;
– Opieka nad systemami objętymi stałą konserwacją, usuwanie awarii, diagnostyka, naprawa.

Wymagania:

– Prawo jazdy kat B;
– Dyspozycyjność.

Mile widziane:

– Wykształcenie kierunkowe;
– Uprawnienia SEP i F-GAZ; (mile widziane )
– Doświadczenie w serwisowaniu oraz montażu systemów;
klimatyzacji i wentylacji;
– Wiedza techniczna z zakresu napraw, montażu urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych.

Wynagrodzenie zależne od umiejętności i posiadanej wiedzy.

Oferujemy:

– Stabilne warunki zatrudnienia w młodym zespole;
– Samodzielną i odpowiedzialną pracę;
– Możliwość rozwoju zawodowego;
– Jakościowe i meteoryczne wdrożenie do pracy;
– Ścieżkę rozwoju zawodowego;
– Płatne nadgodziny;
– Udział w licznych szkoleniach branżowych oraz w podnoszeniu kwalifikacji zawodowych;

Dokumenty aplikacyjne od kandydatów przyjmujemy na adres e-mail: praca@new-klima.pl

Prosimy o dodanie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z 10 maja 2018 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2018, poz. 1000) oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 (RODO).”